imagee0017 grudnia w naszej szkole odbył się XIII Barbórkowy Turniej Tenisa Stołowego Szkół Gminy Mogilno oraz Pierwszy Szkolny Turniej Szachowy.

Z tej okazji do naszej szkoły przybyli Górnicy z Kopalni Soli w Przyjmie. Nasi uczniowie wspaniałych gości powitali życzeniami oraz własnoręcznie wykonanymi upominkami.
W Turnieju tenisa Stołowego wzięli udział reprezentanci 3 szkół : Szkoły Podstawowej z Gębic, Szkoły Podstawowej z Kwieciszewa oraz ze Szkoły Podstawowej we Wszedniu. Nad prawidłowością przebiegu zawodów czuwał Pan Marian Skrzypczak, który systematycznie wspiera naszych uczniów i wprowadza  chętnych w zawiłości i tajniki gry w szachy.
W Szkolnym Turnieju Szachowym udział wzięło 5 dziewcząt i 4 chłopców.
Wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy nie brali udziału w konkursach  słuchali legend o górnikach i wykonywali ilustracje do tekstu. W trakcie zajęć odbywały się eksperymenty, doświadczenia i rozwiązywanie rozmaitych zadań.
Nasze wspaniałe mamy zadbały o to, by nikt nie był głodny i ugotowały dwie pyszne zupy .
Dzięki naszemu sponsorowi, każdy otrzymał słodki upominek, natomiast uczestnicy konkursów mogli cieszyć się rzeczowymi nagrodami, które otrzymali za osiągnięcie sukcesów i sam udział w zawodach.

Wszystkim, którzy brali udział w konkursach i zawodach serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swoich pasji i zainteresowań.

Galeria zdjęć

Reply: