Pasowanie na Przedszkolaka

dsc039863 listopada, po dwóch miesiącach dzielnego wstawania, maszerowania do przedszkola i pokonywania wszelkich trudności, przyjęliśmy do grona przedszkolaków nowe dzieci. Są nimi: Zosia Adamska, Dorotka Kopeć, Hania Kwiatkowska, Hania Leśniewska i Kubuś Tomczak.

Zanim nastąpiła ta podniosła chwila, wszystkie przedszkolaki, a jest ich razem dwadzieścioro, zaprezentowały, czego nauczyły się do tej pory. Okazało się, że potrafią już śpiewać piosenki, recytować wiersze, tańczyć, a nawet robić pajacyki, naśladować odgłosy kotków, liczyć czy wykazać się ważnymi wiadomościami. Znają też dobrze swoje otoczenie. Mimo, że dzieci były bardzo przejęte, świetnie poradziły sobie podczas występu. Zrobiliśmy również test sprawnościowy dla mam, były to „Wyścigi klamerkowe”. Wszyscy przekonaliśmy się, że mamy przedszkolaków mają wprawę w przypinaniu klamerek na sznurku. Każda mama potrafi przecież wieszać pranie, a do tego jest kucharką, sprzątaczką, księgową, troskliwą opiekunką, nauczycielką, bywa kierowcą, ogrodnikiem, dekoratorką wnętrz, piosenkarką, a nawet aktorką i musi być bardzo obrotna, żeby to wszystko pogodzić. Dzieci ukochały swoje mamusie i wręczyły im serca z napisem dziękuję.

My również dziękujemy za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Wspaniały tort, słodkości i owoce,  piękny wystrój sali, rożki z upominkami i pyszną kawę. Na dodatek możemy cieszyć się nową szafą, która została zakupiona z pieniędzy od darczyńców, a złożyli ją tata Agatki Kopeć i Hani Kwiatkowskiej. Drodzy rodzice, co my byśmy bez Was zrobili?

Galeria zdjęć

Reply: