Pasowanie na przedszkolaka

Dzień Pasowania na przedszkolaka jest dla niektórych dzieci pierwszą okazją, żeby zaprezentować swoje zdolności przed publicznością, którą tworzą w tym dniu rodzice. Każda uśmiechnięta dumnie mama i każdy tata, który z podziwem patrzy na dziecko, są lustrem, w którym ono się przegląda. Lustra, które odbijają wewnętrzne piękno dzieci są motywacją do pracy, sprawiają, że dziecko czuje się doceniane, a tym samym kochane.
Dzisiaj, po dwóch miesiącach wytężonej pracy przedszkolaki zaprezentowały wiersze,tańce oraz to, co jest bardzo ważną umiejętnością w przedszkolu – jak potrafią pracować w grupie.
Nowe przedszkolaki przyrzekły, że będą słuchać Pań w przedszkolu, dbać o przyrodę, zjadać całe śniadanie i nie zasmucać rodziców złym zachowaniem.
Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniach, a także w organizacji poczęstunku. Mamie Patrycji zawdzięczamy przygotowanie rożków z niespodziankami. Tort upiekła dla nas mama Igora i Wiktora. Dziękujemy za obecność i dbałość o odświętne stroje dla dzieci.

DSCF1073

DSCF1081

DSCF1084

DSCF1092

DSCF1096

DSCF1105

DSCF1108

DSCF1110

DSCF1111

Reply: