Zimowisko

DSC02127W pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole odbywały się dodatkowe zajęcia dla dzieci w ramach Zimowiska. Poniedziałek upłynął pod znakiem sportu. Ten dzień spędziliśmy na hali widowiskowo-sportowej w Mogilnie. Dzieci brały udział w zajęciach prowadzonych przez pana Bartosza Górnego przy współudziale pana Macieja Adamskiego. Po krótkiej rozgrzewce miały okazję rywalizować w wyścigach drużynowych z różnymi przeszkodami. Następnie sprawdzały swoje umiejętności w grze w cymbergaja oraz piłkarzyki i wywijały figle na trampolinie.
We wtorek odwiedziliśmy Muzeum Ziemi Mogileńskiej w Chabsku oraz mogileński Klasztor. Naszym przewodnikiem był pan Łukasz Nowakowski, który w bardzo interesujący sposób opowiadał o dziejach Mogilna.
W środę gościliśmy przedstawicieli drużyny harcerskiej działającej przy Szkole Podstawowej w Szczepanowie wraz z opiekunem panem Mateuszem Szmańda. Śpiewaliśmy wspólnie piosenki harcerskie, poznaliśmy kilka pląsów oraz zostaliśmy wtajemniczeni w zabawę – szyfrowanki. Dzieci miały przy tym dużo frajdy.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, opiekunom za pomoc w realizacji zajęć.

Galeria zdjęć

Reply: