Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

3k2014_0925000125 września w lasach kuśnierskich odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe. Rywalizowali chłopcy i dziewczęta ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Szkoła Podstawowa we Wszedniu do walki wystawiła 3 chłopców, którzy rywalizowali na dystansie 1000m. Chłopcy dzielnie wystartowali na bardzo wymagającej trasie, która wiodła leśnym traktem pokrytym piaskiem oraz występującymi kilkoma podbiegami na wzniesienia. Nasi uczniowie pozostawili serce oraz zdrowie na trasie, lecz po biegu zgodnie stwierdzili, że dali z siebie wszystko. Gratulujemy udziału w zawodach, zdobycia cennych doświadczeń w rywalizacji międzyszkolnej na etapie powiatowym. Szymon Rutkowski z klasy V zajął 13, Alan Śniegowski z klasy V zajął 18, natomiast najmłodszy uczestnik zawodów Eryk Woźniak z klasy IV zajął 31 miejsce. Gratulujemy!!!

Opiekun: Bartosz Górny