Wspólne kolędowanie

Wspólne kolędowanie

Koncert kolęd we Wszedniu otworzył orszak Trzech Króli gdzie w role mędrców wcielili się uczniowe: Feliks Michalczyk, Błażej Piwowarczyk i Adrian Dzikowski. Pani Dyrektor Iwona Kosińska powitała wszystkich przybyłych gości. Pan sołtys Jan Mokrzyński również złożył wszystkim życzenia noworoczne.

Już po raz drugi odbył się w naszej szkole koncert kolęd. Przy dźwiękach pięknych polskich kolęd uczniowie , uczestnicy, nauczyciele i zaproszeni goście mogli w miłej i rodzinnej atmosferze spędzić swój czas. Inicjatorem koncertu była podobnie jak w ubiegłym roku – Schola  „Dzieci Boga”, działająca przy parafii św. Andrzeja Boboli we Wszedniu, prowadzona przez Panie Justynę i Karolinę Kicińskie, śpiewając następujące kolędy: Lulajże Jezuniu; A wczora z wieczora; Święta, Święta w nas;  Gore gwiazda. W koncercie  również wystąpili:

Agatka Kopeć  w  występie wokalno-instrumentalnym na gitarze „Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Amelia Klimacka również występ wokalno-instrumentalny na gitarze z  kolędą „Mizerna cicha”.

Matylda Żaba wykonał na pianinie kolędy „ Bóg się rodzi” oraz ”Wśród nocnej ciszy”

Agatka i Magda Domierackie zaśpiewały „Bóg narodził się”

Martina Żaba zaśpiewała „Mario, czy ty wiesz?”

Ani  Nikoghosyan zagrała na gitarze i za zaśpiewała kolędę „Cicha noc”

W skład scholii „ Dzieci Boga” wchodzą uczennice Szkoły Podstawowej we Wszedniu. Na dzwonkach przygrywali: Zuzanna Kopeć, Maja Woźniak, Patrycja Sypniewska, Nikola Frąszczak oraz Hubert Berg

Koncert kolęd zakończył się wspólnym śpiewaniem kolęd przy kawie. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i niepowtarzalną atmosferę.

1 2

 

3 4

5 6

8 9

10 11

12 13

15 17

16 18

19 20

21 22

23 24

25

Reply: